akıllı nem sıcaklık sensörü m2m

Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü, laboratuvar eczane soğuk zincir takibi alanlarında farklı ve yenilikçi çözümler sunması için üretilen, Destek Otomasyon’ un kendi tasarım ve üretimi olan nem sensörüdür. Kurulumu gerçekleştirilen birimlerde iki farklı noktadan nem ve sıcaklık ölçümü almaktadır.

Temel amacı etkin lokasyonlarda belirlenen değerlerde sıcaklık ve nem ölçümlerini yapmak olan cihazın, sektör müşterilerine sağladığı en büyük avantajlardan biri fiyat / performans ölçütüdür. Bununla birlikte, gelişmiş takipsistemi ve son kullanıcıya dönük basit arayüzü ile kullanıcı dostu ilkesine uymaktadır.

Akredite sertifikalı laboratuvarlarda ölçüm doğruluğu belgelenen Akıllı Nem Sensörü, ölçüm bilgilerinin saklanması ve depolanmasında da müşterilerine ayrı bir avantaj sunmaktadır. Destek Otomasyon’ un kendi yazılım hizmeti ile sunulan tarayıcı üzerinden veri takibi ile eş zamanlı ve geçmişe dönük takipler, işlevsel ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Gıda, Taşımacılık, Soğuk Hava Sistemleri, Eczacılık ve Botanik gibi farklı sektörlerin nem ve sıcaklık takibine dönük ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayan Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü Destek Otomasyon’ unun öne çıkan ürünleri arasındadır.

Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü M2M, iki farklı noktadan ölçüm alabilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile tek ekran üzerinde iki farklı yerin veya birimin birbirinden etkilenmeden ve bağımsız şekilde ölçümleri yapılabilmektedir.

Sıcaklık sensörü +/- 0,2°C, nem sensörü %2 hassasiyet ile ölçüm yapmaktadır. Bu oranlar teknolojik standartlar açısından uygun bulunan sensörler arasında da öne çıkaran özelliklerden biridir.

Donanımsal arayüz üzerinden veri takibi kullanıcı açısından kolay ve sürdürülebilir bir kullanım sağlamaktadır. Bu şekilde Ölçüm, veriler, depolama, takip ve mevcut sürece ilişkin tüm detaylara kolaylıkla erişilebilmektedir. Sesli uyarı sistemi ise herhangi bir aksaklıkta etkili bir uarı sistemi olarak bulunmaktadır.

Dahili batarya ünitesinin varlığı ile herhangi bir güç kesintisinden etkilenmemektedir. Arıza veya kesinti yaşandığında devreye giren batarya ünitesi, ölçümlerin eksiksiz, doğru ve kesintisiz şekilde sürdürülmesini sağlamaktadır.