Kurucularının vizyonu ile bugün Destek Otomasyon, üretim yelpazesini ve iş ortaklarına sunduğu fırsatları genişletmiş, Ar-Ge projelerinde büyük başarılara imza atmayı ve bu süreçte kazandığı yetkinlik ve yeterlilikleri endüstri dünyasının hizmetine sunmayı kendine görev edinmiştir.

Ar-ge araştırmalarının sonucu olarak ortaya çıkan ihtiyaçlara yönelik, otomasyon süreçlerinde kullanılan tüm sistemsel araçlar, yazılım ve donanım ürünleri Destek Otomasyon bünyesinde üretilmektedir. Üretim portföyünde bulunan motor ve sürücüler, ölçüm sistemleri, tamamlayıcı parçaları ve yazılımları, gömülü kontrol sistemleri, programlanabilir kontrol kartları, farklı uygulamalara dönük kullanıcı arayüzleri ve panelleri iş ortaklıklarının beklentilerini karşılayacak düzeyde üretilmektedir.

Destek Otomasyon, Ar-Ge projeleri dahilinde üretimini gerçekleştirdiği ürünler ile iş ortaklarına farklı çözümler sunmaktadır. Elektirikli ve güneş enerjili araçlarda kullanım alanına sahip motor ve sürücüler, otomotiv, makina, savunma sanayileri başta olmak üzere çeşitli sektör ve labaratuvarlarda kullanım alanına sahip olan ölçüm sistemleri, uzaktan erişim özelliği sayesinde makine ya da cihaza anlık olarak müdahale edebilme özelliğine sahip gömülü kontrol sistemleri, iklimlendirme cihazları kontrol panellerinden, yol çizgi makinelerinin operatör kontrol panellerine kadar çok sayıda uygulama alanına sahip kullanıcı arayüzlerinin üretimi, tasarımı, testleri ve uygulamaları Destek Otomasyon bünyesinde gerçekleştirilmektedir.

Destek Otomasyon, iş ortaklarına çalışmaları ve istekleri sonucunda, farklı alanlarda ve sektörlerde farklı amaçlarla kullanılmak üzere uygun çözümler üretmekte ve bu faaliyeti, sahip olduğu yüksek motivasyonu, çalışma azmini ve geliştirdiği kaliteyi koruyarak yapmaktadır.