akıllı nem sıcaklık sensörü RF destek otomasyon

Üretim ve lojistik teknolojilerinin gelişmesiyle soğuk zincir takibi gibi önem kazanan alanların hızlı, efektif ve geniş veriler edinebilmesi, bu verilerin saklanması ve izlenmesine yönelik beklentilerini verimli bir şekilde karşılayabilecek bir üründür.

Özel geliştirilmiş arayüz üzerinden kullanıcıya ortamın nem ve sıcaklık değerlerini gerçek zamanlı takip edebilme imkanı sunmasının yanında 2 dakikalık periyotlarla 6 aylık depolama özelliğine sahiptir. Bulut depolama veri analizi ve grafiksel erişim özelliğini de kullanıcıya sunan Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü RF Seti, nem sıcaklık takibi için fiyat performans bazında öne çıkan bir üründür.

1 ana modül ile 16 adede kadar kablosuz ortam takip probu kullanımını desteklemektedir.

Sera soğuk havadepoları soğutma kabinleri ecza dolapları ve laboratuvarlar başta olmak üzere sanayi medikal ve üretim tesisleri için takip ve izleme ihtiyacını efektif bir şekilde karşılamaktadır.

Hassas Sıcaklık Sensörü Mini

Hassas sıcaklık sensörü mini model ise -20°C ve +50°C arası ±0,1°C , -40°C ve +100°C arası ±0,2°C tekrarlanabilirlik hassasiyetine sahiptir. Sıcaklık ölçüm ve takibinde işlevsel bir kullanım sunarken dijital gösterge özelliği ile de kullanıcı dostu bir özellik sunmaktadır.

Kablosuz haberleşme ile veri aktarımı özelliğine sahiptir. Bu sayede, montajı yapıldığı ortamda bulunulmasa dahi verilerin depolanması ve görüntülenmesi mümkündür. Enerji kesintisi durumunda devreye girebilen dahili batarya ünitesi ile de kesintilerin çalışmalara ve ölçüm devamlılığına dair gösterebileceği olumsuz etkilerin önüne geçilmektedir. 

    

Tasarımı ve geliştirilmesi Destek Otomasyon’ a ait olan web arayüzü, nem ve sıcaklık sensörlerinin takibi ve kullanımı açısından kullanıcı dostu ürünler olarak değerlendirilmektedir. 

Depolama ve izleme faaliyetlerinin planlanması sonucunda tercih edilen yönteme göre girilen veri sıklığı, ölçümü sürdürürken verilerin de istenilen şekilde takibini saklamaktadır. 

Nem ve sıcaklık takip sistemlerine ihtiyaç duyulan tüm spesifik alanlarda Destek Otomasyon’ un kendi tasarım ve üretimi olan Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü RF, kullanım amacına göre optimize edilebilir yapısı ile endüstriyel soğutma ve sıcaklık dağılımı incelemeleri için ideal bir üründür.