Destek Otomasyon 2009 yılında, uzman kadrosu ve alanında özverili mühendisleri ile ticari faaliyetlerine başlamıştır. O günden itibaren otomasyon projelerinde iş ortaklarının ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamıştır. Destek Otomasyon, bu amaç doğrultusunda ise özellikle kalite standartlarını dikkate almakta ve optimum maliyetli efektif çözümler üretmektedir.

Destek Otomasyon proje geliştirme, sistem tasarımı, üretim ve test, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmetleriyle sektörde değer üretme farklılığını benimseyen bir firma olarak faaliyetlerine başladığı ilk günden beri çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır. Üstelik sunduğu ilk hizmetten itibaren iş ortaklarının memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya çalışmıştır.

Mühendislik, müşteri ilişkileri ve satış konularında kazandığı bilgi birikimi ve yetkinlikler ile gömülü kart yazılım, donanım tasarımı ve üretimi, kullanıcı arayüzleri, özel ölçüm sistemleri ve üretimi alanlarında hizmet vermekte aynı zamanda gelecek projeler için farklı çalışma opsiyonlarında yeni iş ortaklıkları kurmaya hazır bulunmaktadır.

Destek Otomasyon, belirli ürün ve hizmet konularında uzmanlığını ilerletmektedir. Dolayısıyla kalite standartlarını her yeni gün ileriye taşımaktadır. Bu bilinç ve yetkinlikle ısı geri kazanım kontrol sistemleri, nem ve sıcaklık takibi ve hassas ölçüm kontrol ünitesi ile müşterilerine çözümler sunmaktadır.