Destek Otomasyon Nem ve Sıcaklık takip sistemleri,  anlık sıcaklık ve nem değerlerini kablosuz alıcıya iletmesi temelinde çalışmaktadır.

DestekOtomasyon ‘un kendi üretim ve tasarımı olan nem ve sıcaklık takip cihazları farklı donanım ve kullanım ihtiyaçlarına dönük olarak entegre edilebilir.

Akıllı Nem Sensörü M2M, iki ayrı noktadan nem ve sıcaklık ölçümü almaktadır. Erişilen veriler, üzerinde yer alan grafik ekran aracılığıyla kullanıcıya iletilmektedir. Destek M2M web uygulaması ile istenilen adet cihazın internet veya lokal üzerinden takibinin yapılması sağlanır. İstatistik menüleri ile analizler yapılmasına imkan tanır.

Akıllı Nem Sensörü Mini RF modeli ise ana modül ile 16 adete kadar ortam takibi sensörünü desteklemekte ve nem sıcaklık değerlerini kullanıcıya iletmektedir. Bu sayede kullanıcı bulunulan ortama dair nem  ve  sıcaklık değerlerini optimize edilen standartlarda izleyebilmekte ve anlık bildirimler alabilmektedir.

Destek M2M web uygulaması ile de istenilen adet cihazın internet veya lokal ağ üzerinden takibinin yapılması sağlanır. İstatistik menüleri ile analizler yapılmasına imkan tanınmaktadır.

Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü M2M

Akıllı Nem Sıcaklık Sensörü RF